قوانین و مقررات پکوک

 

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

از آنجائيكه كليه اطلاعات درج شده در وب سايت بانک مشاغل و نیازمندیهای ساختمان ، پكوك Pakook.com توسط ارائه مشتریان بصورت كاملاً آنلاين ثبت می گردد و امكان راستی آزمايی و صحت اطلاعات ارائه شده توسط پكوك ميسرنمي باشد ، لذا قبل از هرگونه اقدام نسبت به اخذ خدمات و یا خرید محصولات تحقيقات لازم را بعمل آوريد.

در صورتيكه به هر دليل آگهی و یا فروشگاه شما توسط پكوك حذف گردد مبلغ اخذ شده جهت آگهي به ازای روز های باقی مانده عينا مسترد می گردد .

آگهی های ثبت شده به علت حضور در موتورهای جستجو پس از بالارفتن بازدید ، باید به صورت فوری تبدیل شوند تا در بالای فهرست قرار گیرند ، در صورتیکه آگهی شما فوری نشود ، آگهی های مرتبط با شغل و آنهایی که فوری شده اند در بالای آگهی شما قرار می گیرند .

پكوك(pakook) هر گونه تغيیرات و یا حذف آگهی های ثبت شده و یا فروشگاههای ساخته شده را در صورتيكه با قوانين و مقررات جمهوري اسلامی ايران مغایر باشند ، براي خود محفوظ میدارد.

هر گونه كپی برداری از محتوای وب سايت  پكوك (pakook) پيگرد قانونی دارد.

از آنجائیکه به خدمات ارائه شده در بانك مشاغل و نيازمنديهاي ساختمان پكوك (pakook)توسط دريافت كنندگان خدمات و یا خریداران کالا  امتياز داده ميشود و نظرات دريافت كنندگان خدمات و خریداران درج می گردد مطالعه امتياز و نظرات كاربران سايت پكوك (pakook) می تواند به انتخاب صحيح شما كمك فراواني كند.