پکوک

بانك مشاغل و نيازمنديهای ساختمان

اهداف و اطلاعیه ها

 

1- سازندگان و دریافت کنندگان خدمات ساختمانی

با توجه به اين كه  بيش از 70% از گردش اقتصادي هر كشوری وابسته به صنايع ساختماني مي باشد، شركتپكوك  سازه در راستاي ايجاد راههاي دسترسي به مشاغل مرتبط با ساختمان و نيازمنديهاي صنعت ساختمان اقدام به گردآوري مجموعه پكوك نموده است . اين وب سايت كليه عمليات ساختماني را از شروع تا پایان به صورت 32 بخش مجزا تفكيك نموده است كه هر سازنده اي مي تواند در هر مرحله از فعاليت ساختمانی پروژه خود به يكي از 32 گروه مراجعه نموده و پس از استعلام از بهترين و با كيفيت ترين انتخاب استفاده نمايد.


2 - آگهی های ساختمانی و تجاری

وب سایت پکوک به شما تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمات ساختمانی یک صفحه کاملا اختصاصی جهت ارائه خدمات ، تولیدات و محصولاتتان اختصاص میدهد و شما می توانید از این صفحه به عنوان سایت خود استفاده نمایید.

به خدمات و تولیدات ارائه شده توسط شما از طرف مصرف کنندگان امتیاز داده می شود و همچنین می توانید از نظرات مشتریان جهت بهبود کسب و کار خود استفاده کنید .


3- بانك مشاغل ساختمان

با توجه به اينكه افراد زيادي در جامعه در گروه فعاليت هاي ساختماني شاغل مي باشند و معمولا اشتغال در بخش ساختمان شغل دائمی نمي باشد و پس از  پايان هر پرو‍ژه نياز به یافتن شغل جديد در پروژه جديد مي باشد بخش بانك مشاغل وب سايت پكوك امكان معرفي فعالين ساختماني را در اين بخش فراهم نموده است . هرشخص نسبت به نوع فعاليت خود در بخش ساختمان مي تواند حتي در صورت شاغل بودن ضمن ثبت نام در بانك مشاغل پکوک و معرفي توانمنديهاي خود امكان معرفي فن و حرفه و تخصص خود را به ديگران داشته باشد.

بانک مشاغل پکوک
بانک مشاغل
آگهی های بنری