دسته بندی موضوعات ساختمانی

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

ایزوگام یک عایق رطوبتی ضد نم است که برای پوشاندن کف و اطراف استخر و پشت بام مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از ایزوگام معمولا در جهت عایق کردن و جلوگیری از نفوذ آب انجام می‌شود. ایزوگام از فراورده‌های نفتی ساخته شده و عایقی است که سابقه چندان زیادی نداشته و کاربردی جدید دارد. امروزه در اکثر ساختمان‌ها در مراحل پی‌ریزی و فونداسیون و در ایزولاسیون در دیوار و پشت بام از ایزوگام استفاده می‌شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ایزوگام کلیک کنید. قیمت ایزوگام بر اساس برند آن متفاوت است.

بهترین ایزوگام در کشور، ایزوگام برند دلیجان است. برند ایزوگام دلیجان با داشتن نمایندگی در سراسر کشور آمادگی خدمت‌رسانی در زمینه ایزوگام به مردم را دارد. ایزوگام دلیجان از نظر قیمت، مقرون به صرفه بوده و از لحاظ کیفیت، تحمل بسیار بالایی دارد. برای دانستن قیمت ایزوگام دلیجان با ما همراه باشید.

ایزوگام‌ها بر طبق لایه‌های به کار رفته شامل سه دسته می‌شوند. ۱-ایزوگام های پلی‌استر دوخته که به نسبت نوع دو لایه آن، ظریفتر بوده و انعطاف بیشتری دارند. ۲-ایزوگام دو لایه که ضخیم‌تر از تک لایه بوده و از استحکام بیشتری برخوردار است. ۳-ایزوگام با پوشش آلومینیم که خود شامل دو دسته می‌شود. دسته اول با روکش آلومینیم است که در مقابل نور مستقیم آفتاب کاربرد دارد و نوع دوم ایزوگام بدون روکش آلومینیم است که برای عایق کردن سرویس بهداشتی و لابلای پی کاربرد دارد. قیمت ایزوگام بر اساس نوع آن متفاوت است.

قیمت ایزوگام دلیجان به دو صورت در نظر گرفته می‌شود. اگر درخواست مشتری مبنی بر ایزوگام با نصب باشد قیمت ایزوگام متفاوت بوده و چنانچه مشتری فقط به دنبال خرید رول ایزوگام باشد تنها قیمت رول ایزوگام برای وی حساب می‌شود. به این شکل می‌توان گفت قیمت ایزوگام با نصب با قیمت ایزوگام بدون نصب متفاوت است.

یک رول ایزوگام ۱۰متر است. با این حساب، قیمت فروش یک رول ایزوگام دلیجان از طریق ضرب قیمت هر متر در 10محاسبه می‌شود. ایزوگام را با برند و استاندارد ملی ایران و با بیمه نامه ۵ ساله و ضمانت ۱۰ ساله از شرکت ایزوگام دلیجان خریداری کنید.

قیمت ایزوگام دلیجان بر حسب برند مورد نظر و کیفیت آن متفاوت است. قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصب، متفاوت است. سفارش ایزوگام با نصب، قیمت آن را افزایش می‌دهد اما در عوض، شما از نصب آن مطمئن خواهید بود. قیمت فروش هر متر ایزوگام با نصب، در حدود ۴هزار تومان بیشتر از با قیمت ایزوگام بدون نصب، قابل فروش است.

*ایزوگام دلیجان دارای دو لایه با روکش آلومینیوم است که  قیمت هر متر آن با نصب، بیشتر از ایزوگام بدون نصب است. ایزوگام دلیجان دارای دو لایه بدون روکش، که قیمت هر متر با نصب، در حدود هزار تومان با روکش‌دار آن، از لحاظ قیمت تفاوت داشته و به فروش می‌رسد.

عایق پیش ساخته ایزوگام که از دو لایه تقویت کننده تیشو و نخ پلی استر ساخته شده است. ایزوگام دلیجان برندی است که علاوه بر داشتن قیمتی مناسب، استحکام و کیفیت آن برای تمامی استفاده کنندگان مشخص شده است. این نوع محصول را می توانید از نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان با کد 2022 خریدار کنید که شامل محصولاتی نظیر : ایزوگام حصار دلیجان , ایزوگام سپهر گستر دلیجان , ایزوگام بام گستر دلیجان , ایزوگام آرمان گستر دلیجان , ایزوگام حفاظ بام , ایزوگام جهان بام گستر , ایزوگام علاگستر دلیجان ..... توسط نمایندگی 2022 ارائه می شود. جهت اطلاع از قیمت روز ایزوگام دلیجان , ایزوگام آرمان گستر دلیجان , ایزوگام حفاظ بام , جهان بام گستر ... با ما تماس بگیرید.


ارسال کننده :
تعداد بازدید : 1084 مرتبه
تاریخ انتشار: 1398/02/05
منبع :
  نظرات
هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر